XXV Niedziela Zwykła

19 września 2021r.

18 września 2021

1. W liturgii Kościoła: pn- wsp. Św.męcz.koreańskich:Andrzeja Pawła i tow. męcz.;wt- Święto Mateusza Ap;czw- wsp. Św.O.Pio

2. Dziękuję ks.Krzysztofowi Grzesiakowi za pomoc duszp. i wygłoszone słowo Boże.

3. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne w Lublinie.

4. / Dzisiaj spotkanie kandydatów do przyjęcia s. bierzmowania /                                                                     za tydzień 26 września /Ndz/ Msza Św.godz. 12.00 i spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I-ej komunii Świętej.

» Archiwum | Pobierz jako PDF