XI Niedziela Zwykła

13 czerwca 2021r.

12 czerwca 2021

1. W liturgii Kościoła: pn- bł Michała Kozala bp i m.; śr- Św. Alberta Chmielowskiego z.

2. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym /17.40 lub 17.30 -środa; w kaplicach po Mszy Św. z godz.16.00/ w sobotę wyjątkowo 18.30!

3. Taca w przyszłą niedzielę na Seminarium Duchowne w Lublinie

4. Za dwa tygodnie 27 VI – Uroczystość Odpustowa ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła – głównych patronów naszej Parafii. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 12.00. W wigilię uroczystości odpustowych w sobotę: o godz. 16.00 zostanie odprawiona na cmentarzu Msza św. w intencji zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym, a wcześniej o godz. 11.00 /sobota/ Dzieci z naszej Parafii przyjmą I-ą komunię Św. Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy na powyższe uroczystości wszystkich Parafian i Gości.

5. Świątynię posprzątali rodzice dzieci przygotow. się do I-ej Komunii Świętej; dzwonek -sygnaturkę wykonał p.Marcin Makarczuk

6. sprzątanie świątyni 19VI – nowożeńcy ; prasa ;

» Archiwum | Pobierz jako PDF